Güncel | İrfan Yaşam Derneği

28 Şub 21 Published in Güncel

BEREKET İÇİN DUA VAKTİNE DAVETLİSİNİZ

 
 

İrfan Eğitim Yardımlaşma ve Dostluk Derneği (İRFANDER) tarafından organize edilen Dua programına davetlisiniz.. Güne huzurlu başlamak için her gün dua programına bekliyoruz.

Takip edilen Dua kitabı Server Yayınlarından çıkmış Dua Okumaları kitabıdır. İOS ve Android uygulamaları mevcuttur. Kur'an-ı Kerim'in bazı sure ve ayetleri ile Peygamber Efendimiz'in (sas) yaptığı dualardan oluşmuştur. Peygamber Efendimiz'in mübarek dilinden dökülen dua metinleri alınırken kaynak olarak Kütüb-i Sitte'den birinde geçmesi esas alınmıştır. Her gün okunacak bölümü müteakip cuma günü başlamak üzere günlere göre okunacak bir seçki yapılmıştır.

BEREKET İÇİN DUA VAKTİ SAATİ GÜNCELLENDİ 

28 Şub 21 Published in Güncel
Peygamber Efendimizi anlamak ve onun güzide ashabını tanımak amacıyla hazırladığımız 1442 Mevlid-i Nebi programımıza davetlisiniz.

 

Yüce Rabbimden Mevlid-i Nebi gecemizi milletimiz ve İslam âlemi için hayırlı ve mübarek kılmasını; iyilik, takva ve güzel ahlakla vesile olmasını niyaz ediyoruz. Programımızı aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

İRFANDER 1442 MEVLİD KANDİLİ PROGRAMI

28 EKİM 2020 Çarşamba Saat:20.00

Zoom link:
https://us02web.zoom.us/j/83852655315?pwd=STZoY3k0ZjFmNUFmQ0MxcU9uTExtUT09

Meeting ID: 838 5265 5315
Passcode: mevlid

 

28 Şub 21 Published in Güncel

İRFANDER Eleştirel Düşünme Çalışma Grubu tarafından organize edilen Eleştirel Düşünme Okumaları Doç. Dr. Murat ARICI Bey moderatörlüğünde belirli periyotlarla gerçekleştirilecektir.

28 Şub 21 Published in Güncel

Mevlana Çarşısının yıkım kararı sebebiyle Şems-i Tebrizi Mahallesi Hatuniye Sokak 12/A Karatay/KONYA (Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü) adresinde hizmet vereceğiz.

28 Şub 21 Published in Güncel

YENİ HİCRÎ YIL 1442 HOŞGELDİN

Mekke’den Medine’ye kutlu yolculuk… Hicretin başlangıcı Hicret, kötüden iyiye dönüş, Hicret, yanlışı bırakıp doğruya yöneliş, Hicret, umudu kaybetmeyip en güvenilir olana sığınmak, Hicret, kardeşliği hatırlamak, Hicret, kurtuluş….

 

Yeni Hicrî yılımız mübarek olsun..